Ламиниран паркет Swiss Krono Platinium разцветка Дъб модел Murano Progress 3501
- Марка: Swiss Krono - Platinium
- Кат. номер: 3501
PLATINIUM - PROGRESS 12MM AC5 4V
Platinium е колекцията с най-голямо разнообразие от декори и серии. Широк избор от дебелини, структури, размери и сглобки. Тук ще намерите подходящия ламинат. Ламинат, който напълно подхожда на интериора Ви. Сигурното закопчаване и красивите дървени дизайни придават на пода завършеност и единен изглед.
| Класификация | Class 33 |
| Абразивна устойчивост | AC5 ≥4000 |
| Удароустойчивост | Малка топка - AC4 ≥12N , Голяма топка - AC4 ≥750 mm |
| Дължина | 1380 +/- 0,5mm |
| Ширина | 193 +/- 0,10mm |
| Дебелина | 12 +/- 0,5mm |
| Брой ламели в пакет | 7 ламела |
| Квадратура в пакет | 1,864 m² |
| Пожароустойчивост | Bfl–s1 |
19,89 €
/38,90 лв.
Характеристики
Характеристики
Дебелина
12 мм.
Клас износоустойчивост
Клас 33 / AC5