Ламиниран паркет My Floor модел Светъл дъб макро ML1012
- Марка: My Floor
- Кат. номер: 0202084
Ламиниран паркет My Floor модел Светъл дъб макро ML1012
Светъл и елегантен. Трудно е да го победиш. Като правило, изисканата елегантност се характеризира с дискретност, ненатрапчивост и скромност. Светъл Дъб Макро отговаря на всички тези достойнства. Този стилен и елегантен ламиниран паркет излъчва силата на повърхностите изготвени от фин фурнир, излизащи директно от работилницата. Неговият привлекателен външен вид с дълбока повърхностна текстура и реалистичен дизайнерски модел съзнателно избягва асоциациите със селска къща. Леко вълнообразните, жълтеникаво-сиви ивици на структурата блестят по повърхността и излъчват стоичното спокойствие на фин мраморен каменен под, който лежи, чист и семпъл в краката Ви. Неговият ненатрапващ се характер прави Светъл Дъб Макро перфектния избор за подови настилки за изисканата, но все така жизнерадостна къща или апартамент. Тази естествена настилка с нейната 3D текстура и успокояваща аура има автентичен вид и усещане и е изключително устойчива на избледняване, петна и драскотини. Любителите на тежките кожи и мека мебел ще открият перфектен контраст във фино изплетения десен на тази стилна дизайнерска настилка.
- Светъл дъбов десен
- Усещане за топлина и уют
- Елегантен и изтънчен вид
- Подходящ за подово отопление
- Лесен за полагане благодарение на Clic системата на Кронотекс
Разфасовка:
Плоскости в пакет: 4 броя (1.8 кв.м.)
Пакети в палет: 42 броя (75.6 кв.м.)
| ID | 0202084 |
| Тоналност | Естествена |
| Вид фуга | четиристранна фаска (4V) |
| Дизайн | дюшеме |
| Класификация | 33 |
| Абразивна устойчивост | AC 5 |
| Удароустойчивост | AC 5 |
| Дължина | 1845 мм |
| Ширина | 244 +/- 0,10mm |
| Дебелина | 10 +/- 0,5mm |
| Структура |
ER (Релефна) |
23,47 €
/45,90 лв.
Характеристики
Характеристики
Дебелина
10 мм.
Клас износоустойчивост
Клас 33 / AC5