Ламиниран паркет My Floor модел Сив летен дъб D3900
- Марка: My Floor
- Кат. номер: 0201057
Ламиниран паркет My Floor модел Сив летен дъб D3900
Специално подрано за Вас немски ламиниран паркет с високо качество на марка My Floor. Изключително лесни за поставяне, ламинираните паркети на My Floor използват универсалната click система. Особена специфика при моделите е високото им ниво на устойчивост, изработени са от HDF (ПДВ - Пресовани Дървени Влакна) - най-здравия материал предлаган на пазара за ламиниран паркет. Ламинираният паркет е отлично решение за помещения на офиси и къщи, за всекидневни и детски стаи.
| ID | 0201057 |
| Тоналност | Сива |
| Вид фуга | четиристранна фаска (4V) |
| Дизайн | дюшеме |
| Класификация | 32 |
| Абразивна устойчивост | AC 4 |
| Удароустойчивост | AC 4 |
| Дължина | 1375 мм |
| Ширина | 188 +/- 0,10mm |
| Дебелина | 12 +/- 0,5mm |
| Структура |
ER (Релефна) |
20,40 €
/39,90 лв.
Характеристики
Характеристики
Дебелина
12 мм.
Клас износоустойчивост
Клас 33 / AC5