Ламиниран паркет My Floor модел Сив дъб харбър MV821
- Марка: My Floor
- Кат. номер: 0203228
Ламиниран паркет My Floor модел Сив дъб харбър MV821
Зашеметяващ. И траен. Малко паркети разказват такава вълнуваща история като модела Сив Дъб Харбър на My Floor с ненатрапчивия си външен вид и успокоителното привличане на развихрените природни сили. Автентичните детайли на тази реалистична подови настилка извикват във въображението сцени на разбиващи се океански вълни и плътен морски бриз. Еднолицевата фаска, захабения текстурен дизайн и дълбока повърхностна структура позволяват на Сив Дъб Харбър да пресъздаде прекрасно външния вид и усещането за твърдо, яко и остаряло дърво. От само себе си се разбира, че този ламиниран паркет е изключително издръжлив, устойчив на избледняване и лесен за поддръжка. Тези, които търсят рустикален, естествен и оригинален външен вид, не само ще бъдат вдъхновени от Сив Дъб Харбър. Те ще бъдат поразени.
- Изтънчен ретро вид
- Изключително автентично докосване
- Четиристранна фаска придаваща усещане за дюшеме от масивна дървесина
- Ламинатни плочи с увеличена ширина
- Устойчив на избеляване и изгаряния от цигари
Разфасовка:
Плоскости в пакет: 8 броя (2.694 кв.м.)
Пакети в палет: 42 броя (113.138 кв.м.)
| ID | 0203228 |
| Тоналност | Сива |
| Вид фуга | четиристранна фаска (4V) |
| Дизайн | дюшеме |
| Класификация | 32 |
| Абразивна устойчивост | AC 5 |
| Удароустойчивост | AC 5 |
| Дължина | 1380 мм |
| Ширина | 244 +/- 0,10mm |
| Дебелина | 8 +/- 0,5mm |
| Структура |
ER (Релефна) |
16,82 €
/32,90 лв.
Характеристики
Характеристики
Дебелина
8 мм.
Клас износоустойчивост
Клас 32 / AC5