Ламиниран паркет My Floor модел Кестен върджин M1229
- Марка: My Floor
- Кат. номер: 0201063
Ламиниран паркет My Floor модел Кестен върджин M1229
Като парче недокосната природа. Естествеността може да бъде семпла, но в същото време очарователна. Virgin Chestnut е идеалният ламиниран под за всеки, който оценява и желае автентичен облик за своя дом. Златистокафяв на цвят, гладък на допир, но подсилен, този очарователен декор с облика на необработено кестеново дърво се смесва със всяка модерна обстановка. Оцветяването, здравата суровина и четиристранната V-образна фуга осигуряват солидна, естествена и удобна основа за практически всеки съвременен стил на декорация. Отличаващ се с изключителна устойчивост на петна, драскотини и изгаряния от цигари, Кестен Върджин е идеалното допълнение към всяка модерна всекидневна, както и изключително екологично предложение!
- Автентична привлекателност от истинско дърво
- Естествен вид
- Силно здрав благодарение на изключително плътни панели
- Отблъсква праха и мръсотията
- Подходящ и за подово отопление
Пакетаж:
Плоскости в пакет: 5 броя (1.293 кв.м.)
Пакети в палет: 56 броя (72.38 кв.м.)
Плоскости в пакет: 5 броя (1.293 кв.м.)
Пакети в палет: 56 броя (72.38 кв.м.)
| ID | 0201063 |
| Тоналност | Естествена |
| Вид фуга | четиристранна фаска (4V) |
| Дизайн | дюшеме |
| Класификация | 33 |
| Абразивна устойчивост | AC 5 |
| Удароустойчивост | AC 5 |
| Дължина | 1375 мм |
| Ширина | 188 +/- 0,10mm |
| Дебелина | 12 +/- 0,5mm |
| Структура |
AF (Естествен под) |
22,96 €
/44,91 лв.
Характеристики
Характеристики
Дебелина
12 мм.
Клас износоустойчивост
Клас 33 / AC5