Ламиниран паркет My Floor модел Дъб палас MV806
- Марка: My Floor
- Кат. номер: 0203222
Ламиниран паркет My Floor модел Дъб палас MV806
Силно присъствие - фин ефект. Този атрактивен ламиниран паркет обединява елегантния вид и усещането от традиционните дъбови дъски с модерните черти на лесното за поставяне и поддръжка подово покритие. Тази качествена настилка улавя перфектния баланс между релеф и финиш, който подчертава вида на характерната структура на дъб. Това прави Дъб Палас изключително елегантна настилка, която възпроизвежда коприненото излъчване на твърдия дървен материал. Неподправеният външен вид хармонира еднакво добре както с модерен така и с античен интериорион дизайн. Плоскостите са снабдени със Clic ситемата на Кронотекс и четиристранна фаска, като впечатляват със своята устойчивост срещу образуване на петна, изсветляване, изгаряния от цигари и огнеустойчивост. Почитателите на този невероятен, но изключителен външен вид ще харесат автентичните ламинирани подови настилки, произведени от почти 100% естествени и рециклируеми суровини.
- Автентичен вид на дъбови дъски
- Четиристранна фаска придаваща усещане за дюшеме от масивна дървесина
- Много лесен за поддръжка
- Много висока степен на износоустойчивост
- Устойчив на избледняване и петна
Разфасовка:
Плоскости в пакет: 8 броя (2.131 кв.м.)
Пакети в палет: 56 броя (119.32 кв.м.)
| ID | 0203222 |
| Тоналност | Естествена |
| Вид фуга | четиристранна фаска (4V) |
| Дизайн | 3-ивици |
| Класификация | 32 |
| Абразивна устойчивост | AC 5 |
| Удароустойчивост | AC 5 |
| Дължина | 1380 мм |
| Ширина | 193 +/- 0,10mm |
| Дебелина | 8 +/- 0,5mm |
| Структура |
ER (Релефна) |
16,31 €
/31,90 лв.
Характеристики
Характеристики
Дебелина
8 мм.
Клас износоустойчивост
Клас 32 / AC5