Ламиниран паркет My Floor модел Дъб билбао М1228
- Марка: My Floor
- Кат. номер: 0201061
Ламиниран паркет My Floor модел Дъб билбао М1228
Какъвто и да е вашият личен стил - селска къща, алпийски, морски или скандинавски - изискано естественият вид на Дъб Билбао винаги показва най-доброто в него. Изработен от почти 100% естествени и възобновяеми материали, Дъб Билбао е блестящ пример не само за стил, но и устойчивост.
- Изящен рустикален вид
- Лесен за полагане (може да се ходи веднага)
- До голяма степен устойчив на изгаряне от цигари
- Изработен от естествени възобновяеми материали
Пакетаж:
Плоскости в пакет: 5 броя (1.293 кв.м.)
Пакети в палет: 56 броя (72.38 кв.м.)
| ID | 0201061 |
| Тоналност | Естествена |
| Вид фуга | четиристранна фаска (4V) |
| Дизайн | дюшеме |
| Класификация | 33 |
| Абразивна устойчивост | AC 5 |
| Удароустойчивост | AC 5 |
| Дължина | 1375 мм |
| Ширина | 188 +/- 0,10mm |
| Дебелина | 12 +/- 0,5mm |
| Структура |
ER (Релефна) |
22,96 €
/44,91 лв.
Характеристики
Характеристики
Дебелина
12 мм.
Клас износоустойчивост
Клас 33 / AC5