Ламиниран паркет My Floor модел Дъб атлас MV807
- Марка: My Floor
- Кат. номер: 0203223
Ламиниран паркет My Floor модел Дъб атлас MV807
Топлина и хармония под краката. Тази настилка подходяща за гарсониери и студия, с външен вид на тъмно оцветени дъски от твърда дървесина добавя нотка на селски уют и домашен чар в модерната дневна. Ламинатните панели Дъб Атлас с четиристранна фаска придаваща автентичен външен вид са завладяващи, и не само на пръв поглед. Погледнете пак и пред Вас се разкрива финия баланс на щампования дървесен релеф и текстура. Тук можете да почувствате както и да видите текстурирането на повърхността. Релефът добавя дълбочина и характер и е също така определящата разлика между модерните и остарелите ламинирани подови настилки. Именно използваните материали и повърхностни характеристики правят Дъб Атлас първокласен под, който е по-добър от традиционните подове от твърда дървесина по отношение на устойчивост на светлина, абразия и пожар. Дъб Атлас ще зарадва всички, които предпочитат ненадминат автентичен вид и естествени, рециклируеми материали.
- Автентичен вид на дъбови дъски
- Четиристранна фаска придаваща усещане за дюшеме от масивна дървесина
- Много лесен за подръжка
- Много висока степен на износоустойчивост
- Дълговечност срещу избледняване и образуване на петна
Разфасовка:
Плоскости в пакет: 8 броя (2.131 кв.м.)
Пакети в палет: 56 броя (119.32 кв.м.)
| ID | 0203223 |
| Тоналност | Тъмна |
| Вид фуга | четиристранна фаска (4V) |
| Дизайн | 3-ивици |
| Класификация | 32 |
| Абразивна устойчивост | AC 5 |
| Удароустойчивост | AC 5 |
| Дължина | 1380 мм |
| Ширина | 193 +/- 0,10mm |
| Дебелина | 8 +/- 0,5mm |
| Структура |
ER (Релефна) |
16,31 €
/31,90 лв.
Характеристики
Характеристики
Дебелина
8 мм.
Клас износоустойчивост
Клас 32 / AC5