Ламиниран паркет My Floor модел Дъб атлас М1201
- Марка: My Floor
- Кат. номер: 0201047
Ламиниран паркет My Floor модел Дъб атлас М1201
Впечатляващ външен вид. Изразен характер. Точно както титана Атлас носеше тежестта на небесата на раменете си в древногръцката митология, тази изключително издръжлива и лесна за поддържане ламинатна подова настилка ще надхвърли очакванията на ценителите на добрия вкус и живот изпълнен с финес. С високата си степен на огнеустойчивост тя не избелява на светлина, не образува петна и издържа на изгаряния от цигари. Нейната релефна структура имитира естествената дървесина и придава топъл и успокояващ вид, и приятно усещане. Четиристранната фаска осигурява превъзходен външен като на дъски в селска къща. Произвеждан от естествени и рециклируеми материали, Дъб Атлас символизира сурова, първична сила и възвишена елегантност.
- Вид на истинско дърво благодарение на имитиращата релефна структура
- Подходящ за подово отопление
- Лесен за полагане благодарение на Clic системата на Кронотекс
- Най-висок клас на износоустойчивост
- Топъл, равномерно разпределен цветови десен
Разфасовка:
Плоскости в пакет: 5 броя (1.293 кв.м.)
Пакети в палет: 56 броя (72.38 кв.м.)
| ID | 0201047 |
| Тоналност | Естествена |
| Вид фуга | четиристранна фаска (4V) |
| Дизайн | дюшеме |
| Класификация | 33 |
| Абразивна устойчивост | AC 5 |
| Удароустойчивост | AC 5 |
| Дължина | 1375 мм |
| Ширина | 188 +/- 0,10mm |
| Дебелина | 12 +/- 0,5mm |
| Структура |
ER (Релефна) |
22,96 €
/44,91 лв.
Характеристики
Характеристики
Дебелина
12 мм.
Клас износоустойчивост
Клас 33 / AC5